Praca i oferty pracy w Pracownik24.pl
 
Pracownik24.pl
 
Szukam pracownika
 
Dla Pracownika
 
Partnerzy

Logowanie
email:
hasło:
przypomnij hasło

polecamy antywirus
 
 
 

bezpieczeństwo zapewnia
 
 
 

nasz główny partner
 
 
 

Zamieść ogłoszenie
 
 
 

finanse - podatki
 
 
 

serwis branży TSL
 
 
 

System został zaprojektowany z myślą o łatwej i intuicyjnej obsłudze oraz dostarczeniu prostych w obsłudze narzędzi, dzięki którym błyskawicznie wyślesz CV do ogłoszeniodawcy, zamieścisz CV w naszej bazie, polecisz ofertę znajomemu itp. Poniżej znajdziesz opis kilku dostępnych funkcji oraz kilka przydatnych informacji.


Funkcje takie jak wysłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie, czy polecenie oferty znajomemu (funkcje te dostępne są w każdym oknie ogłoszenia) nie wymagają rejestracji w naszym serwisie.

W celu otrzymania dostępu do wszystkich narzędzi serwisu wymagana jest darmowa rejestracja użytkownika. Proces rejestracji trwa dosłownie kilkadziesiąt sekund. Będąc zarejestrowanym użytkownikiem możesz zalogować się w naszym serwisie i korzystać ze wszystkich narzędzi.
Po zalogowaniu pojawia się menu boczne, które umożliwia dostęp do poszczególnych funkcji.


 
Ta funkcja umożliwia dodanie CV do naszej bazy, którą udostępniamy pracodawcom. W łatwy sposób możesz wprowadzić CV w postaci pliku PDF lub DOC (Word), a jeśli nie posiadasz jeszcze napisanego CV możesz skorzystać kreatora, który poprowadzi Cię krok po kroku przez proces tworzenia dokumentu. 

 

Będąc zalogowanym możesz korzystać z funkcji „obserwuj”, która jest dostępna w każdym oknie ogłoszenia. Umożliwia to gromadzenie wybranych ofert pracy w zakładce „obserwowane oferty”. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdy wysyłasz CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Aby uniknąć dublowania zalecamy „obserwować” oferty pracy, na które się odpowiedziało.
                                                                                      

Tu znajdują się wszystkie wprowadzone CV użytkownika oraz opcje zarządzania dokumentem. Ponieważ przy wprowadzaniu CV wybiera się branże do których jest ono kierowane, system pozwala wprowadzić kilka dokumentów. Dzięki temu można wprowadzić kilka CV ukierunkowanych na różne branże.

 

Zarejestruj się i korzystaj z możliwości jakie daje nasz serwis. Po zalogowaniu dostępny jest szczegółowy opis działania poszczególnych funkcji. Zapewniamy, że obsługa nie przysporzy nikomu kłopotu, a w razie potrzeby zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.                                                  

  Regulamin | Cennik | Kontakt | Dodaj ogłoszenie  
Copyright © 2006-2007 Pracownik24.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone